Project | Ringersfabriek Alkmaar

Gepubliceerd | 15-02-2021

Ringersfabriek Alkmaar Verf verwijderen

De 100 jaar oude Ringersfabriek gelegen in Alkmaar is een voormalige chocoladefabriek en niet zomaar een gebouw. Het is historie, activiteit en beleving. De fabriek is een mooi voorbeeld van industrieel erfgoed. Er zullen 73 appartementen worden gerealiseerd op de 1e tot en met de 5e verdieping. In opdracht van Ten Brinke Bouw zijn wij eind 2020 van start gegaan met het verf verwijderen van de plafonds, balken en kolommen d.m.v. stralen.

Verf verwijderen

De verf wordt van de plafonds, balken en kolommen verwijderd d.m.v. droogstralen volgens de laatste milieu-eisen. Het straalmiddel dat wij hiervoor gebruiken heet “Olivine”. Dit middel wordt met luchtdruk tegen de ondergrond gestraald.

Kuilboer B.V.

Meer projecten en nieuws

Verwijderen Slijtlaag Zijlroedebrug, Lemmer

Op de Zijlroedebrug in Lemmer hebben de bestaande slijtlaag verwijderd doormiddel van 2500 bar waterstralen. Deze methode reinigt het oppervlak grondig, zonder de onderliggende constructie aan te tasten.

Aanstralen betondek Zuidas, Amsterdam

Op de Zuidas te Amsterdam hebben we de volgende werkzaamheden uitgevoerd. Het aanstralen van het betondek ter voorbereiding op het aanbrengen van nieuwe dakbedekking.

Bij het voetbal stadion AZ zijn we bezig met het stralen en conserveren van de gehele staalconstructie.

Stralen en conserveren AZ Stadion, Alkmaar

Bij het voetbalstadion AZ zijn we bezig met het stralen en conserveren van de gehele staalconstructie. Het stralen en conserveren van de bestaande staalconstructie, welke dateert uit 2007.

Scroll naar boven